Red Pulse
Un forum este ca o fusta: lung este bine, insa scurt este suficient de bun pentru a pastra lucrurile interesante. O varietate de teme aranjate suficient de lejer pentru a nu te incomoda, facute special pentru a se potrivii cu orice idee ti-ar putea veni. Te atrage? Apasa pe "register" si ni te poti alatura.
Red Pulse
Un forum este ca o fusta: lung este bine, insa scurt este suficient de bun pentru a pastra lucrurile interesante. O varietate de teme aranjate suficient de lejer pentru a nu te incomoda, facute special pentru a se potrivii cu orice idee ti-ar putea veni. Te atrage? Apasa pe "register" si ni te poti alatura.
Red Pulse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Red Pulse


 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Prostie pentru bani

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Crystal Smith
Admin
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 2009-07-11

Prostie pentru bani Empty
PostSubject: Prostie pentru bani   Prostie pentru bani EmptyWed Jul 29, 2009 1:59 pm

OOC:Noapte 12:30 31 iulie (vineri)

BIC:
Intra in club,cu 20 de minute mai devreme decat ii ceruse prietenul sau.Isi trecu mana prin par,dar nu foarte mult,inarit,de la fixativ.Prinse cu privirea miscarile animatorilor de la bara,barbati.
-"O sa-mi ramana vesnic indatorat '' Trase aer in piept,ca si cum s-ar fi pregatit sa spuna ceva incredibil.Merse catre vestiar,ce prostie.Cu toate astea,ce putea sa faca in acea seara.Isi lua ''costumatia'' asteptand,ceasul batea,tic - tac,10 minute pana sa intre in asa zisa ''scena''.
Back to top Go down
https://red-pulse.forumgratuit.ro
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

Prostie pentru bani Empty
PostSubject: Re: Prostie pentru bani   Prostie pentru bani EmptyWed Jul 29, 2009 9:14 pm

Adele intra in bar, doritoare de ceva distractie si se aseza la cea mai apropiata masa de scena, comandandu`si deja un pahar de whisky, bautura sa preferata.
Back to top Go down
Crystal Smith
Admin
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 2009-07-11

Prostie pentru bani Empty
PostSubject: Re: Prostie pentru bani   Prostie pentru bani EmptyWed Jul 29, 2009 9:32 pm

Inspira adanc,uitandu`se catre bara,isi trecu mainile peste corpul bine lucrat,iesind dintre cei patru pereti.Merse pe bara,incepandu-si tura.Drogatii si alcolisti erau la locul lor,babele de asemenea.
Back to top Go down
https://red-pulse.forumgratuit.ro
Jessyka Rockford
young
young
Jessyka Rockford


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 2009-07-29
Varsta : 27
Localizare : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

Prostie pentru bani Empty
PostSubject: Re: Prostie pentru bani   Prostie pentru bani EmptyWed Jul 29, 2009 10:17 pm

Blonda intra cu pasi hotarati in club,privind in jurul sau.Incerca sa-si astampere impulsurile asezanduse comod la bar.Isi lua un pahar cu gin,gusta umpic,cat sa-si umezeasca buzele.Ofta.In general nu era o fana inraita a bauturii,insa in momentele de criza,i se dovedea a fi cel mai bun prieten al blondei. Era imbracata intr-o rochie scurta,mai sus de genunchi,mulata pe corp de culoarea negra scotandui in evidenta coapsele.
Isi trecu mana prin par,privind insistent scena.Se incrunta,insa incerca sa se 'mascheze' ridicandusi breteaua de la rochie ce'i atarna pe umar.
Back to top Go down
Crystal Smith
Admin
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 2009-07-11

Prostie pentru bani Empty
PostSubject: Re: Prostie pentru bani   Prostie pentru bani EmptyWed Jul 29, 2009 11:52 pm

-Dupa terminarea turei -

Isi lua un prosop negru-albastrui,stergandu`se,depusese efort??Putin,dar nu in de ajuns in cat sa`l oboseasca destul de tare.Isi imbraca costumatia de strada,o intentie de a iesi afara isi facu aparitia,dar de ce sa nu treaca si pe la bar?Isi puse rucsacul pe un umar,uitandu`se absent la animatorii ce-si incepusera ''prestatia''.
-"sunt mult mai bun ca ei ..'' isi spuse in intimitatatea gandurilor sale,apoi pe loc realiza ca nu-i placuse ce facuse mai acum cateva minute.
Back to top Go down
https://red-pulse.forumgratuit.ro
Jessyka Rockford
young
young
Jessyka Rockford


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 2009-07-29
Varsta : 27
Localizare : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

Prostie pentru bani Empty
PostSubject: Re: Prostie pentru bani   Prostie pentru bani EmptyThu Jul 30, 2009 12:21 am

Isi puse mana pe frunte,luand inca o gura de gin.Si-l duse la gura,insa il scapa.Paharul se 'inmulti' sparganduse in zeci de cioburi.Isi atinti privirea asupra podelei observand cioburile.Nu'i placea sa fie chiar nesimtita,asa ca se ridica,aplecanduse mai apoi pentru a strange cioburile,ignorandui pe ceilalti ce se uitau suspicioasi la ea.
"Asta imi mai lipsea acuma.Nici un faras?Ette..ia sa le mai stranga si ceilalti."
Back to top Go down
Crystal Smith
Admin
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 2009-07-11

Prostie pentru bani Empty
PostSubject: Re: Prostie pentru bani   Prostie pentru bani EmptyThu Jul 30, 2009 12:25 am

Auzi zgomotul provocat de adolescenta ce-i sari imediat in urechi,avand in vedere ca era intr-un club si muzicca se auzea din fiecare coltisor al incaperi destul de gigantica,ii facu semn barmanului sa vina sa stranga,ridicand-o pe tipa de maini,punand-o in pozitia initiala.
-Ei pentru ce ia banii?!Facu o referire la barman,avand in vedere ca nu reactionase la fapta fetei,decat dupa ce ii facu semn el.
Back to top Go down
https://red-pulse.forumgratuit.ro
Jessyka Rockford
young
young
Jessyka Rockford


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 2009-07-29
Varsta : 27
Localizare : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

Prostie pentru bani Empty
PostSubject: Re: Prostie pentru bani   Prostie pentru bani EmptyThu Jul 30, 2009 12:43 am

-Pentru simplul fapt ca stau si se uita ca netotii?
Isi ridica privirea asupra lui,privindul serioasa,astamparandusi zambetul.Isi lua poseta lasand cativa bani barmanului,privindul cu sila in timp ce strangea cioburile.
-Tu nu esti baiatul de mai devreme?Frumos numar.Te-ai multumit de spectatorii pe care i-ai avut?
Rase incet,ridicandusi rochia putin mai bine pe sani.
Back to top Go down
Crystal Smith
Admin
Admin
Crystal Smith


Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 2009-07-11

Prostie pentru bani Empty
PostSubject: Re: Prostie pentru bani   Prostie pentru bani EmptyThu Jul 30, 2009 12:48 am

Zambi formal,dar cu o oarecare strambatura ,nu`i convenea cand lumea ii comenta ''neputinta'' de a dansa pe o bara de metal intr-un costum patetic de cur*ar.Zambi totusi pentru infatisarea simpla de ai place cum ii sta cand zambeste.
Back to top Go down
https://red-pulse.forumgratuit.ro
Jessyka Rockford
young
young
Jessyka Rockford


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 2009-07-29
Varsta : 27
Localizare : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

Prostie pentru bani Empty
PostSubject: Re: Prostie pentru bani   Prostie pentru bani EmptyThu Jul 30, 2009 12:52 am

-Vi la un restaurant?Mie mi-e o foame de mor,desi nu prea cred ca mai este vrun restaurant deschis la ora asta.
Isi scoase telefonul din geanta,privind ecranul.1:00 fiinjd totusi atenta la baiat,asteptandui raspunsul.
"Grozav...sa mai dus o zi.Ehh..norocul meu.Poate petrec singura."
Back to top Go down
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

Prostie pentru bani Empty
PostSubject: Re: Prostie pentru bani   Prostie pentru bani EmptySat Sep 05, 2009 9:53 pm

off-topic: :"> scuzati, ppl, am uitat total sa anunt pe forum ca am sa fiu inactiva ceva timp :"> recuperez eu cumva cat de curand pot ;)

on-topic: Adele puse paharul gol de whisky pe masa. Prin minte ii defila numarul baiatului de mai devreme de la bara.
"Mmm... Mi-ar placea o noapte cu el..."
Il zari din intamplare aproape de bar, discutand cu o tanara, asa ca se ridica si se indrepta spre el. Isi sprijini non-salant cotul de umarul lui, zicand cu un ranjet pervers:
-Frumos numar!
Back to top Go down
Jessyka Rockford
young
young
Jessyka Rockford


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 2009-07-29
Varsta : 27
Localizare : Undeva prin pat..Caut cearceaful ;))

Prostie pentru bani Empty
PostSubject: Re: Prostie pentru bani   Prostie pentru bani EmptySat Sep 05, 2009 10:49 pm

O privi cateva clipe pe satena,apoi se uita cateva clipe in jurul sau,dea dreptul dezgustata datorita mirosului puternic de alcool.Nici dupa atata timp n use obijnuise cu el,fara sa fie deloc surprinsa.Isi relua locul la bar,fara sa mai acorde vreo importanta persoanelor din jurul ei,pe moment.Isi inchise ochii,trecandusi mana prin par in timp ce obrajii ii fura acoperiti de cateva suvite,mascand astfel starea de disconfort a tinerei.
Back to top Go down
Sponsored content





Prostie pentru bani Empty
PostSubject: Re: Prostie pentru bani   Prostie pentru bani Empty

Back to top Go down
 
Prostie pentru bani
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Red Pulse  :: RPG: Bad Dimension [+18] :: Snake Tongue-
Jump to: