Red Pulse
Un forum este ca o fusta: lung este bine, insa scurt este suficient de bun pentru a pastra lucrurile interesante. O varietate de teme aranjate suficient de lejer pentru a nu te incomoda, facute special pentru a se potrivii cu orice idee ti-ar putea veni. Te atrage? Apasa pe "register" si ni te poti alatura.
Red Pulse
Un forum este ca o fusta: lung este bine, insa scurt este suficient de bun pentru a pastra lucrurile interesante. O varietate de teme aranjate suficient de lejer pentru a nu te incomoda, facute special pentru a se potrivii cu orice idee ti-ar putea veni. Te atrage? Apasa pe "register" si ni te poti alatura.
Red Pulse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Red Pulse


 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Hey^_^

Go down 
AuthorMessage
Amanda

Amanda


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 2009-08-05

Hey^_^ Empty
PostSubject: Hey^_^   Hey^_^ EmptyThu Aug 06, 2009 1:08 am

Hey^_^Ma numesc Amanda(nu vreau sa spun cum ma cheama in realitate,k?Ms ;) Sunteti de treaba :* Am 12 ani,ziua mea e pe 23 Iulie^^Imi place mult sa stau cu prietenii si sa vorbesc pe mess^^Ador foarte mult forumurile RPG si sper sa imi fac multi prieteni pe acest forum
Bye-Bye!Va poooop doolce :*
Back to top Go down
 
Hey^_^
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Red Pulse  :: Users :: Welcome-
Jump to: