Red Pulse
Un forum este ca o fusta: lung este bine, insa scurt este suficient de bun pentru a pastra lucrurile interesante. O varietate de teme aranjate suficient de lejer pentru a nu te incomoda, facute special pentru a se potrivii cu orice idee ti-ar putea veni. Te atrage? Apasa pe "register" si ni te poti alatura.
Red Pulse
Un forum este ca o fusta: lung este bine, insa scurt este suficient de bun pentru a pastra lucrurile interesante. O varietate de teme aranjate suficient de lejer pentru a nu te incomoda, facute special pentru a se potrivii cu orice idee ti-ar putea veni. Te atrage? Apasa pe "register" si ni te poti alatura.
Red Pulse
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Red Pulse


 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 2:41 am

OOC: 1:00 a.m.
Privat - Adele Deidra & Laetitia Casta.

BBC: Adele nu`si incepea numarul decat pe la 2:00 sau 2:30, asa ca iesi din vestiarul ei si se indrepta non`salanta spre bar, cerand un whisky, in timp ce se aseza pe scaun.


Last edited by Adele Deidra on Wed Jul 29, 2009 3:13 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
Laetitia Casta
young
young
Laetitia Casta


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2009-07-28
Varsta : 29
Localizare : Pont-Audemer, France

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:02 am

Intra in club,priivnd putin obosita in jurul ei,insa fara a acorda atentie celorlalte persoane.
Isi aranja pentru ultima data palaria cea neagra,acoperindu-si din nou chipul putin cu esarfa de matase fina si se aseza la bar,sperand sa nu fie totusi recunoscuta,temandu-se pentru reputatia ei.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=E4cMQ5k-g3U
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:05 am

Isi lua bautura, dand`o dintr`o inghititura pe toata pe gat si mai comanda una, privind plictisita la celelalte dansatoare cum isi seduceau publicul prin miscarile unduitoare ale soldurilor.
Back to top Go down
Laetitia Casta
young
young
Laetitia Casta


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2009-07-28
Varsta : 29
Localizare : Pont-Audemer, France

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:06 am

Privi scurt fiecare dansatoare,parand a le analiza fiecare muschi al corpului,insa nu se putu stapani sa nu scape un oftat plictisit.
Ii facu semn barbanului,spunandu-i apoi,pe un puternic accent frantuzesc, sa ii aduca un coniac.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=E4cMQ5k-g3U
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:08 am

Adele se stramba putin cand auzi vocea aceea distinsa, frantuzeasca, cerand un coniac, dar ignora persoana respectiva cu desavarsire -nu`i placeau snoabele bogatase.
Back to top Go down
Laetitia Casta
young
young
Laetitia Casta


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2009-07-28
Varsta : 29
Localizare : Pont-Audemer, France

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:10 am

Isi sprijini capul de mana stanga,in asteptarea coniacului,insa,dintr-o neatentie copilareasca,palaria cea neagra,din voal ii cazul,oprindu-se pe bar si lasand suvitele lungi si matasoare,castanii,ale Laetitiei sa i se reverse pe umerii dezgoliti.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=E4cMQ5k-g3U
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:13 am

Plictisita, Adele se intoarse cu privirea la bar, zambindu`i provocator barmanului, care o ignora insa.
"Nu degeaba l-au angajat" ,se amuza castania, intorcandu`si accidental privirea spre persoana de langa ea... si abtinandu`se la timp sa nu`si lase gura cascata.
Back to top Go down
Laetitia Casta
young
young
Laetitia Casta


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2009-07-28
Varsta : 29
Localizare : Pont-Audemer, France

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:15 am

Lua palaria in mana stanga,punand-o cu atentie langa poseta.
'Oricum,nimeni nu s-ar astepta ca un fotomodel de la Victoria's Secret sa frecventeze astfel de locuri ... '
Lua in mana paharul de coniac,gustand putin.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=E4cMQ5k-g3U
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:19 am

Adele isi muta rapid privirea de la frantuzoaica, band si ea din whisky`ul ei.
"Frumoasa frantuza noastra... Pacat de ea..."
Zari privirea barmanului oprindu`se pe decolteul tinerei si se enerva usor, dar isi reveni repede.
Back to top Go down
Laetitia Casta
young
young
Laetitia Casta


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2009-07-28
Varsta : 29
Localizare : Pont-Audemer, France

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:21 am

Se ridica de pe scaun peste cateva clipe,lasandu-si palaria,poseta si manusile la bar si se indrepta spre toaleta.
Odata ajunsa acolo se opri in fata oglinzii,analizandu-si din priviri scurte cearcanele din jurul ochilor si paloarea exagerata a pielii fetei.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=E4cMQ5k-g3U
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:24 am

Adele isi parasi si ea poseta si paharul de whisky pe tejghea, indreptandu`se in urma tinerei spre toaleta, unde se opri si ea in fata oglinzii, aranjandu`si parul buclat si retusand alte mici detalii la vestimentatia sa din acea seara.
-Cam multe nopti nedormite, ranji ea, adresandu`se Laetitiei, in timp ce`i observa si ea trasaturile obosite ale fetei.
Back to top Go down
Laetitia Casta
young
young
Laetitia Casta


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2009-07-28
Varsta : 29
Localizare : Pont-Audemer, France

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:28 am

Isi dadu seama ca reusite ... intr-un fel sa atraga atentia,insa nu intra in panica,adresandu-i brunetei un zambet in oglinda.
-Lucrezi aici.Ar trebui sa sti si tu efectul noptilor nedormite,ii raspunse in cele din urma Laetitia,pastrandu-si accentul frantuzesc.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=E4cMQ5k-g3U
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:37 am

Adele ridica dintr`o spranceana, abordand o expresie plina de ostilitate.
"Cum ziceam... snoaba bogata !"
-Nu toate suntem la fel de norocoase ca tine, i`o taie castania, pe un ton furios.Tu, daca vrei, te duci sa-ti cumperi un aparat de fotografiat si masa ta e asigurata pentru urmatorii cativa ani, dar noi, cele de aici, oricat ne-am stradui nu ne-am mai putea reintegra in societate. Insa asta nu inseamna ca suntem si prostituate, chiar de-am fi strpteuze !
"Desigur... in cazul meu, nu prea se aplica acest lucru, dar nu trebuie ea sa stie neaparat ! Eram sigura ca o stiu de undeva -fotomodel ! Cah!"
Back to top Go down
Laetitia Casta
young
young
Laetitia Casta


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2009-07-28
Varsta : 29
Localizare : Pont-Audemer, France

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:42 am

Raspunse din nou replici brunetei printr-un zambet tipic fotomodelelor,pe care si-l antrenase de-a lungul sedintelor foto.
-Cunosti cumva si lumea mea ?
'La naiba !Acum mai ajunge sa-mi si spuna ca m-a recunoscut si s-a dus pe apa sambetei reputatia mea fara pata !'
-Ce te face sa crezi ca ... in lumea mea ... totul se bazeaza numai pe sedinte foto si zambete aruncate la intamplare,catre camere.Ce te face sa crezi ca viata mea este cu mult diferita de a ta ?
Se intoarse in sfarsit catre bruneta.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=E4cMQ5k-g3U
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:44 am

Castania zambi rautacioasa, zicand:
-Dar pe tine ce te face sa crezi ca sunt numai o tarfulita ce-si vinde corpul pe scena si-n pat? Ce te face sa crezi ca totul se rezuma la a-ti desface picioarele numai din cauza faptului sa lucrezi unde lucrezi? Pana la urma, suntem o apa si-un pamant, scumpo, caci nimeni nu e mai breaz dintre noi 2.
Back to top Go down
Laetitia Casta
young
young
Laetitia Casta


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2009-07-28
Varsta : 29
Localizare : Pont-Audemer, France

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:48 am

'As vrea sa iti arat ca pentru a ajunge la statutul meu e nevoie sa iti desfaci picioarele in fata mai multor barbati decat intalneti tu aici intr-un an,insa ... probabil ca as distruge farmecul care inconjoara lumea modei ...'
Se abtinu insa de la un raspuns care ar fi putut starni un scandal si ar fi aruncat presa in aer,si se multumi sa se apropie de bruneta,zambindu-i intrun mod ciudat si deloc fortat.
-Nu mi-ai zis inca numele tau ...
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=E4cMQ5k-g3U
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 3:58 am

Isi dadu ochii peste cap, apoi ii facu cu ochiul tinerei:
-Vei auzi cat de curand de mine, doar asteapta 1 ora si vei vedea. :]
Back to top Go down
Laetitia Casta
young
young
Laetitia Casta


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2009-07-28
Varsta : 29
Localizare : Pont-Audemer, France

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 4:00 am

-Frumos ,sopti aceasta in franceza.Sa inteleg deci ca vrei sa raman ?
Nu mai astepta insa raspunsul brunetei,si parasi incaperea,intorcandu-se si ocupand o masa.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=E4cMQ5k-g3U
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 4:05 am

Furioasa ca fusese lasata astfel, cu ochii in soare, Adele isi reindrepta privirea spre oglinda, infuriindu-se si mai mult de aspectul sinistrul pe care i-l dadea incruntatura dintre sprancene...
-Nu pot si eu sa fiu ceva mai draguta cand ma infurii macar?!
Back to top Go down
Laetitia Casta
young
young
Laetitia Casta


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2009-07-28
Varsta : 29
Localizare : Pont-Audemer, France

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 4:09 am

Ramase cateva clipe langa usa,indeajuns cat sa auda replica fetei si nu reusi sa isi stapaneasca un zambet de satisfactie.
'Nu te pune niciodata cu un manechin de la Victoria's Secret ... '
Isi comanda alt coniac si ramase sa urmareasca spectacolul.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=E4cMQ5k-g3U
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 4:11 am

Iesi din baie, fara sa mai treaca prin barul propriu-zis, dar oprindu-se sa arunce o privire spre tejgheaua barmanului, unde o zari pe frantuzoaica. zambi bine-dispusa si se indrepta direct spre cabina sa.
Back to top Go down
Laetitia Casta
young
young
Laetitia Casta


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2009-07-28
Varsta : 29
Localizare : Pont-Audemer, France

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 4:24 pm

Ramase la masa ei,privind in continuare plictisita spectacolul si incepand sa se joace cu manusile negre.
'Sa vedem deci daca locul acesta este asa cum se spune ...'
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=E4cMQ5k-g3U
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 7:50 pm

Adele isi dadu jos toate hainele de pe ea si incepu sa se imbrace cu (,) costumul de scena, in timp ce aranja intrarea sa pe scena ceva mai devreme.
Back to top Go down
Laetitia Casta
young
young
Laetitia Casta


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2009-07-28
Varsta : 29
Localizare : Pont-Audemer, France

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 7:54 pm

Intre timp Laetitia mai terminase doua pahare de coniac,asa ca in momentul de fata era destul de ametita incat sa confunde orice persoana pe care ar fi intalnit-o.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/watch?v=E4cMQ5k-g3U
Adele Deidra
young
young
Adele Deidra


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 2009-07-28

O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] EmptyWed Jul 29, 2009 8:04 pm

In cele din urma, Adele urca pe scena, in uralele publicului. Nu facu nimic special pentru moment ci doar isi puse mainile in sold si isi intoarse capul sa fie vazuta din profil, in asteptarea managerului barului, care s-o prezinte.
-Si acum, atractia barului, inegalabila, Adele !
Chiar cand ii fusese rostit numele, Adele isi intoarse fata spre public, strapungandu-i cu privirea ei atat de patrunzatoare si hipnotica... Si o fixa cu ochii chiar pe frantuzoaica sa 'preferata'.
Back to top Go down
Sponsored content





O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty
PostSubject: Re: O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]   O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18] Empty

Back to top Go down
 
O zi obisnuita de lucru... [Privat][+18]
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Red Pulse  :: RPG: Bad Dimension [+18] :: Fire Angel-
Jump to: